KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 12969259
nr 1296 9259
Carborundumetsning
Oidentifierad konstnär, "New York". Signerad, numrerad 14/125, bladets mått: 72x54 ca, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 december 2019
kl 18:44:08
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)